יאיר אביני

מטפל בעל ניסיון, מומחה ומוסמך בטיפול זוגי ופרטני. הקליניקה המרכזית ממוקמת ב'מודיעין עילית' וניתן לקבל שירות גם בפתח תקוה ובירושלים. טיפול זוגי | מיני | פסיכולוגי | גישור התמחות מיוחדת בטיפול בשעת משבר. בעל הסמכה לניהול וליווי בגישור כולל 'גירושים בשיתוף פעולה' עד לכתיבת ההסכם. הטיפולים מיועדים לגברים ונשים.

פרטי הקליניקה

איזה יופי! נפגשים:)

We work efficiently with the great bulk of services and create the top-notch digital products.

מנהל:

יאיר אביני

איש קשר:

יאיר אביני

מיקום:

רחוב חפץ חיים 18 מודיעין עילית

טלפון:

050-4188877

מייל:

yairav@neto.net.il

אתר:

metivta.org.il

טיפ בזוגיות בנושא:

קליניקת סביון לורם איפסום לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה.

גם כשהקושי גדול, כשהמחשבה שאולי “סוף הדרך” הגיע, וכל מה שמתחשק לעשות הוא רק להרים ידים בייאוש, זה הזמן לזכור שאנחנו לא באמת צריכים להיות שם לבד. קבלת העזרה המקצועית בזמנים שקשה לנו לסחוב לבד, היא עצמה הביטוי לעצמאות שלנו ולבחירה שלנו בעצמנו. בין אם אתם מתמודדים בקושי זוגי ובין אם אתם מתמודדים בקושי אישי ופרטי, קחו לכם את ההזדמנות להוביל את עצמכם למקום נח, רגוע ובטוח יותר.

הפנייה שלכם לקבלת העזרה, היא הפעולה היחידה הנדרשת מכם כעת. ובעבודה משותפת וליווי תומך נצעד יחד לשינוי.

לא להצליח לבד אינו מהווה כישלון לקבל עזרה משמעותה הצלחה

נגן וידאו

לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום :)

Contact Us

Contact us now!

Please feel free to contact us within working hours using information below. You can also submit your request via online form.

In vogue for long is a Tradition...

Come to Helen Spa for – Aromatherapy & Swedish Massage Treatments

בואו נדבר
מטיבתא - מרכז טיפול יעוץ במשפחה ארצי
https://youtu.be/RiEq6d2xo9k