אל תתמודדו לבד
אנחנו פה בשבילכם!

אם אתם חווים בעיות בזוגיות,
מתמודדים עם קשיים בהורות או קשיים אישיים
מוקד מטיבת”א זמין עבורכם 24/6.
אנו נשמח לתת לכם סיוע מקצועי על ידי מומחים.
הטיפול דיסקרטי.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מרכז “מטיבתא” – מרכז טיפול וייעוץ במשפחה תורני ארצי נותן מענה בכל תחומי הייעוץ והטיפול לכלל האוכלוסיה בישראל. המענה ניתן ע”י יועצים ומטפלים מומחים בפריסה ארצית תוך ליווי מלא בתהליך. תחומי המענה של מרכזי הטיפול והמוקד: ייעוץ נישואין וטיפול משפחתי, סיוע וייעוץ נפשי, ייעוץ וטיפול בחיי אישות, הנחיית הורים, טיפול בילדים ונוער, מרכז לפגיעות חמורות ואלימות במשפחה.

זוגיות, נישואין ומשפחה

מרכז ייעוץ נישואין ומשפחה מבית מטיבת"א מעניק יעוץ זוגי ומשפחתי, המתבסס על ההבנה שהמשפחה היא המשאב המרכזי ביותר, ובעיות רבות יכולות להיפתר באמצעות שינוי היחסים ודפוסי יחסי הגומלין במשפחה. אם אתם חווים קשיים בזוגיות, אל תהססו – התקשרו או מלאו פרטיכם בטופס ובעזרת ה' ניתן לכם את הכלים לחזק את התא הזוגי והמשפחתי שלכם!

הנחיית הורים וטיפול בילדים ונוער

רבים מאיתנו נבוכים מול התנהגות הילדים, בגילאים הרכים או בגילאי ההתבגרות. המומחים שלנו נמצאים כאן בשבילכם, להקשיב לקשיים, ולסייע לכם במציאת דרכים לטיפול באתגרים החינוכיים. פנו אלינו עוד היום בטלפון או בטופס המקוון .

יעוץ וטיפול נפשי

לכולנו יש התמודדויות. אבל לעתים נראה לנו כי האתגרים מורכבים ואין בידינו כלים מתאימים לפתרון הבעיות. התחושה האופיינית היא של חוסר אונים, בלבול ותסכול. זה הזמן לפנות אל המומחים שלנו בטיפול נפשי, שיעזרו לכם להתמודד ולפתור בעיות בצורה משביעת רצון. פנו אלינו באמצעות טלפון למוקד או הירשמו בטופס המצורף.

טיפול באלימות ובפגיעות במשפחה

בכל מקרה של אלימות או פגיעות במשפחה, מומחי מטיבת"א כאן לסייע בפתרון בעיות בדרכים יעילות. פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף או בטלפון למוקד מטיבת"א

סיוע למטופלים בפוריות

זוגות הזקוקים לטיפולי פוריות יודעים היטב שמדובר בתקופה מאתגרת ולפעמים אף קשה מאוד. אין צורך לחוות את התקופה הזו לבד. נשמח ללוות אתכם בתהליך הטיפול הארוך עד לסיומו בהצלחה בעזרת ה'. פנו למוקד מטיבת"א בטלפון או בהרשמה בטופס המצורף.

ייעוץ וטיפול בענייני אישות

קדושת המשפחה והשמחה בבית חשובים לכל זוג. לעיתים, מתעוררות שאלות בתחום. סיוע מקצועי יכול להיטיב את המצב. פנו אלינו ומומחי מטיבת"א יסייעו לכם בתחום קדושת המשפחה וענייני אישות באופן רגיש, דיסקרטי ומקצועי.

אל תתמודדו לבד. אנחנו פה בשבילכם!